Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Слики TOM LORIS » Уметнички слики Afternoon at Park / Tom Loris 003N5


        

Уметнички слики Afternoon at Park / Tom Loris 003N5

Уметнички слики

 


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 7 - 10 работни дена
Код на производот: XOBTL003N5
Мотив: цвеќиња
Боја: розова
Изберете димензии
Цена без ДДВ : 3,373 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
3,980 мкд

into the basket:
  парче  

Дозволете си да се нурнете во светот на уметноста!

Дигитална уметност како слика на ѕид за модерен ентериер на станбениот простор или канцеларијата. Безвременски мотиви насликани на платно од 100% памук со најголем квалитет. Високо - квалитетни печатени слики. Еколошки бои без мирис. Платното е поставено на дрвена рамка со дебелина од 2 cm.Еколошки производ изработен од природни материјали.

Ѕидни слики во духот на модерната уметност. Оригинални слики со мотив кој никаде нема да го пронајдете. Слики на ѕид со пешат на прогиналност и креативност. Модерни слики за незаборавно искуство.
Единственост и оригиналност потврдени од бренодт TOM LORIS.

Tom Loris

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

NDdkMzUzMG
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот