Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

За нас
Сликоманиа.мк - За нас

 

......дома, удобно, сигурно и без страв.

 

Ние сме млад, креативен и иновативен тим, богат со знаење и искуство во областа на интернет трговија и услуги. На онлајн пазарот успешно работиме веќе 8 години. Седиштето на нашата фирма се наоѓа на истокот од Словачка, во местото Снина.

 

Широк асортиман на производи го гаранција за апсолутно најниски цени. Интересни акции, попусти, натпревари и програма на лојалност. Достава на нарчката преку курир директно до Вашиот дом. Можност за плаќање на сметка или преку банкарски трансфер. Човечен и професионален кориснички сервис на услуга преку e-mail, телефон или онлајн chat за клиенти. Се тоа и повеќе е знак на нашите квалитети!

 

На Вашиот пазар делуваме преку неколку  e-продавници продавајќи производи од областа на уметноста, модата и тоа се преку онлајн продажба.


ФАМИЛИЈА E-ПРОДАВНИЦИ My Home s.r.o.

 

www.Slikomania.mk - “Обчлечете ги Вашите ѕидови” - Инспирација за Вашата куќа, стан или деловен простор. Продажба на слики со различни мотиви, димензии и формати.

www.SlikarskiPribor.mk - “E-продавница за уметници” - Партнер за Вашата уметност. Продажба на сликарски алати и прибор и сликарски платна.

www.TikTok.mk - "Одлични часовници" - рачни часовници кои ќе ги засакате. Модерни женски и машки часовници со гарантирано најниски цени.

 


Тим Сликоманиа д.о.о.е.л.
дел од MY HOME s.r.o.Created by the system www.fast-webshop.com

OGQ1YzU
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот