Introduction » ФОТОГРАФИИ на платно » Сликан POP ART Фотографија на платно – КВАДРАТ


        

Сликан POP ART Фотографија на платно – КВАДРАТ

Фотографија на платно


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 48 - 53 работни денови
Product no.: YOBFOTO-POPS
Изберете димензии PopArt 1:
Цена without Tax : 2,796 мкд
Цена including Tax (18 %):
3,299 мкд

Ви благодариме на довербата, заради која нашите рачно насликани POPART слики ќе го украсуваат вашиот дом. Моментално нашите сликари од ателјето ЛИПА имаат толку многу работа, што проценетото време на испорака за овој вид на слика е 48-53 работни дена. Ви благодариме на разбирањето.

 

 width=

 

Рачно слика во POP ART стил. Ова е гаранција за единственост и оригиналност, која нема да ја најдете на друго место. Тоа е она нешто што ќе го внесе духот на модерната уметност во Вашиот дом или работно место. Уште денес можете да имате нешто што никој друг го нема!

Бојата се наоѓа на платното се до работ на рамката. Затоа не е потребно сликата да има класична рамка.

Сликата е изработена на квалитетно германско платно со дрвена рамка.

Во текот на сликањето се користени високо квалитетни германски акрилни бои,, кои осигуруваат појасни контрасти и подолг животен век на сликата.

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

MTIwZjdm