Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » РАЧНО СЛИКАНИ СЛИКИ » Слики ПЕЈСАЖИ

Сликани слики пејсажи

Многу не радува Вашиот огромен интерес за нашите рачно насликани слики, со кои со задоволство го украсувате Вашиот ентериер. Се ближат празниците и знаеме колку големо срце имате затоа што со нив сакате да ги израдувате и Вашите најмили. И покрај тоа што нашите уметници сликаат со сета своја сила, Ве замолуваме, пред нарачка на овој вид на производ, да го контактирате нашиот центар за грижа на корисници преку емаил или чат. Веројатно е дека времето за испорака на одредена слика може да се продолжи и не би сакале да ве доведеме во заблуда. Нашите драги колеги со задоволство ќе Ви дадат целосни информации за одредена насликана слика.

СОВЕТ ЗА ПОДАРОК – Авторски репродукции од колекцијата ЛИПА


мкд
мкд
Мотив:
Боја
виолетова
зелена
кафеава
повеќебојна
сина
црвена
црна
Нај комбинации
бело-сино-зелено
жолто-кафеаво-портокалова
повеќебојни
црно-златно-сивоново


ново

 

Цена 7,330 мкд

ново
акција

 

Цена 7,330 мкд

ново
акција

 

Цена 9,400 мкд

ново
акција

 

Цена 9,450 мкд

ново
акција

Created by the system www.fast-webshop.com

ZmMwMmFiZ
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот