Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

» АКЦИИ и Програма на лојалност
АКЦИИ и Програма на лојалност

Заинтересиран сум за newsletter, како треба да постапам?

Во тој случај потребно е да ја внесете вашата  e-mail адреса во пријавата u формулар за NEWSLETTER.

 

Кога сум добил/а статус на ВИП клиент?

ВИП КЛИЕНТ во рамка на нашата програма на лојалност ќе станете доколку една ваша нарачка на слики има вредност повеќе од  500,- €, без поштарина.

 

Под кои услови можам да дојдам до бесплатна достава?

Ако сакате да заработите бесплатна достава при купување на слики, треба предходно да станете наш Facebook обожавател. При купување на слики означете ја можноста "Обожавател на  Facebook БЕСПЛАТНО".

 


MzU4ZmJmN