Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Impressum
Impressum

Сликоманиа ДООЕЛ
бул. Партизански одреди бр. 76/4
1000 Скопје
Северна Македонија

ЕДБ 4027015522836

 

тел: +389 71 910939
info@slikomania.mk

 

Сопственик на компанијата: Валериан Грасс

 

PayPal налог
myhomesro@gmail.com

 

210-0704461501-64MTA2OGE4MD