Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Наши гаранции
Наши гаранции

Гарантирани апсолутно најниски цени

Доколку во две недели успеете во било која друга онлајн продавница да пронајдете пониски цени за ист производ како и на slikomania.mk ви гарантираме 10% попуст на конкурентната цена.


Гарантирано 100% задоволство

Достава на производите во рок од 7-13 работни дена, замена на сликите до 30 дена, враќање без било каква причина до 30 дена од прифаќање на пратката, вклучувајќи и враќање на парите- тоа се гаранциите на вашето 100%- тно задоволство.

 

Гарантирано брзо и лесно извршување на барањата

Корисничкиот центар е достапен на email и телефон, со гарантиран одговор во рок од 24 часа по добивањето на email-от. Сериозен, професионален и човечен пристап. Тоа се сите гаранции на брзото и лесно извршување на Вашите барања.

MDdhNj