Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Програма на лојалност
Програма на лојалност

 

!!! ВЕРНОСТА СЕ ИСПЛАТИ !!!

 

Верноста е знак на доверба во нашите производи и услуги. Ние ја негуваме оваа доверба и лојалност и поради тоа не остануваме само на збор. Доказ за тоа е нашиот програм на лојалност во облик на разни попусти и акции!

 

СТАНЕТЕ ВЕДНАШ НАШ FB ФАН:

Со само еден клик на "Ми се допаѓа" na нашата Facebook страна.
*повеќе информации за начинот на достава и Општите услови на работење


ВИП клиенти


Секој кој во една нарачка ќе купи слики во износ поголем од 20 000 мкд добива попуст од 20%, а при поголема нарачка обратете ни се со email. Овој попуст ќе има вредност при секое купување на ВИП клиентите, без разлика на вредноста на идните нарачки. Ние посебно се грижиме за нашите ВИП клиенти.

 

Услови за остварување попуст


Различните видови попусти не можат да се комбинираат меѓуебно (на пример ТОП производ и ВИП клиент), туку се остварува еден од можните попусти (тој со повисока вредност).

Попустите се валидни при полна и веродостојна регистрација (со внесување на сите податоци потребни за регистрација). Администраторите на веб страницата го задржуваат правото да одбијат одреден попуст доколку не се испочитувани условите на работа. Условите за попуст настануваат при нарачка на производи (т.е. со плаќање). Не е возможно да се прифати ретроактивен попуст.

Created by the system www.fast-webshop.com

ODg2YzNiY
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот