Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Сликани слики ЖЕНИ

Многу не радува Вашиот огромен интерес за нашите рачно насликани слики, со кои со задоволство го украсувате Вашиот ентериер. Се ближат празниците и знаеме колку големо срце имате затоа што со нив сакате да ги израдувате и Вашите најмили. И покрај тоа што нашите уметници сликаат со сета своја сила, Ве замолуваме, пред нарачка на овој вид на производ, да го контактирате нашиот центар за грижа на корисници преку емаил или чат. Веројатно е дека времето за испорака на одредена слика може да се продолжи и не би сакале да ве доведеме во заблуда. Нашите драги колеги со задоволство ќе Ви дадат целосни информации за одредена насликана слика.

СОВЕТ ЗА ПОДАРОК – Авторски репродукции од колекцијата ЛИПА


мкд
мкд
Мотив:
Боја
бела
повеќебојна
сина
црвена
црна
Нај комбинации
бело-сино-зелено
повеќебојни
црно-бело
ново

ново

ново


 

Цена 7,330 мкд

ново
акција

 

Цена 6,560 мкд

ново
акција

 

Цена 5,610 мкд

ново
акција

 

Цена 8,730 мкд

ново
акција

 

Цена 5,890 мкд

ново
акција

 

Цена 8,390 мкд

ново
акција

Created by the system www.fast-webshop.com

YmM1OGZ
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот