Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » ФОТОГРАФИИ на платно » Подароци за мажи - Слика од Општата фотографија


        

Подароци за мажи - Слика од Општата фотографија

Персонализирани подароци за мажи

 


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 7 - 10 работни дена
Код на производот: XOBFOTO-GEN
Мотив: од фотографија
Избери големина на слика Стани генерал
Цена без ДДВ : 2,568 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
3,030 мкд

into the basket:
  парче  

* Времето на испорака на сликата е од 11-14 работни дена, по одобрување од прегледот и плаќањето на потрошувачот*

Дали отсекогаш сте сакале да владеете со империја? Сега е вашата шанса!

Па, барем на платно :) ...Станете генерал на вашиот дом со нашата оригинална слика! Ќе го замениме твоето лице на историски портрет и ќе создадеме лик што ќе инспирира почит и почит со доза на хумор. Тоа е совршен начин да го направите вашиот дом попријатен или да ги изненадите пријателите со необичен подарок. Потопете се во забавната страна на историјата и обезбедете место меѓу великаните... барем на вашиот ѕид! Идеален за сите оние кои сакаат неконвенционални украси или го бараат најдобриот подарок кој гарантира насмевка и добро расположение.
*ВНИМАНИЕ! Izradite sliku samo za sebe, kao generala od svoje osobne fotografije. Samo nam pošaljite svoju fotografiju minimalne rezolucije 1600px. Slika izrađena putem visoko-kvalitetnog foto-ispisa. Slika na platnu isprintana na 100% pamučnom platnu, koje je postavljeno na drveni okvir debljine 2cm. Slike na platnu, kao originalna dekoracija stana. Изработката на овие специјални слики претставува многу одговорен и внимателен процес за нас, во кој вложуваме многу енергија и љубов. Со оглед на тоа што изработката на производите „по нарачка“ не може да се направи два пати идентично, кон секоја нарачка пристапуваме индивидуално и ја прилагодуваме на секој потрошувач. По вашето задолжително одобрување на графичката работа, мотивот се испраќа директно на печатење. Ваквата нестандардна и по мерка изработена слика е единствена и не е дел од нашата стандардна понуда. Поради тоа, Ве замолуваме за задолжително плаќање однапред на овие нарачки. Би сакале исто да Ве информираме дека со оглед на горенаведената нестандардност и изработка по мерка, ваквите производи не се опфатени со делот од Законот за заштита на потрошувачите, според кој потрошувачот има право да се откаже од нарачката во рок од 14 дена без причина, освен ако постојат технички дефекти на робата.*

*Повеќе информации во врска со минималната резолуција во пиксели и други барања во врска со квалитетот и форматот на фотографијата ќе најдете во нашите Општи услови и правила за работење*

*Во случај на нарачка со повеќе мотиви со исти димензии - сите фотографии можат да бидат спакувани и поставени како .zip или .rar датотека*

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

MDJiMD
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот