Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Сликање по броеви » Сликање по броеви Фото на платно - ПРАВОАГОЛНИК


        

Сликање по броеви Фото на платно - ПРАВОАГОЛНИК

Сликање по броеви Фото на платно

 

ново


1x
Достапност: Во Вашиот дом за 18 - 23 работни дена
Код на производот: XONFOTO-O
Мотив: од фотографија
Боја: повеќебојна
Нај комбинации: повеќебојни
Изберете големина на Фото сликање по броеви - правоаголник
Цена без ДДВ : 1,729 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
2,040 мкд

into the basket:
  парче  

Сликањето според броеви од фотографија е најнов производ во нашата понуда! Одлучивме да ве израдуваме со ексклузивна новост, и тоа слика од сопствена фотографија. Ќе можете да ја насликате и следно да си ја закачите на ѕид. Тоа е одлична активност за слободното време, со која ќе одморите и ќе ги опуштите телото и мислите. Ќе ви се допадне и тоа што ќе сликате на вистинско 100% памучно сликарско ARTMIE платно на рамка PROFI со грамажа дури од 320 g/m², на кое сликаат и вистинските сликари.

Postup

 

Сликање по броеви - што е тоа?

Доколку се уште не сте слушнале за овој феномен, не губете време и веднаш впуштете се во тоа. Благодарение на модерната технологија имате можност да направите фотографија а потоа можеме да ви ја материјализираме во форма на слика, за Сликање по броеви. А како всушност тоа изгледа?

По целото платно се поставени бели полиња, кои се обележани со бројки. За секоја од нив е подготвена акрилна боја (5ml). Со сликата ќе ви спакуваме и сет четки за сликање, благодарение на кои може да се впуштите во сликање веднаш. Акрилните бои, кои се дел од пакувањето, не треба да се разредуваат со вода, затоа што може да им се намали покривната способност. 

štetce

Комплетниот сет за Сликање по броеви ARTMIE содржи:

  • 100% памучно сликарско ARTMIE платно на рамка PROFI со грамажа дури од 320 g/m² и испечатен дизајн со обележани полиња со бројки

  • квалитетни, цврсти и лесни летви од смрека, чии страни се заоблени, за да се избегне оштетување на платното

  • сет за сликање - 3 четки за сликање со различна дебелина на влакна

  • сет акрилни бои во шишенца (5ml)

  • насликан примерок, кој ќе ви помогне во правилно сликање на сликата

ON logo

*ВНИМАНИЕ! Изработката на оваа специјална слика за нас е внимателен процес, на кој му посветуваме големо количество на енергија и љубов. Бидејќи овој производ “по мерка” не може да се направи два пати подеднакво, кон секоја нарачка постапуваме индивидуално и е приспособена конкретко кон потрошувачот “по мерка”. Ваквата специјална и по мерка слика е уникатна и не спаѓа во нашата стандардна понуда на страната. Затоа ве замолуваме за задолжително плаќање однапред. Ве предупредуваме, со оглед на напоментата нестандардна и изработка по мерка, овој производ не подлегнува на Законот за заштита на потрошувачи бр. 102/2014 право на повлекување на договор во рок од 14 дена, освен доколку не се работи за грешка од технички карактер.

*За повеќе информации околу минималната резолуција во пиксели и други барања за квалитетот и форматот на фотографијата, погледнете во продажни услови.*

*Во случај на нарачка на повеќе парчиња слики, со иста димензија може да прикачите фајл во формат .zip, resp. .rar*

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

MWZjN
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот