Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Рачно сликан POP ART

Pop ART слики

Инспирирано од метрополската култура, онака како што го правеле претставниците на овој жанр, Andy Warhol или Roy Lichtenstein. Овие дела на модерната екстраваганца буквално се претопуваат во домовите уредени со модерна нота. Филм, спорт, музика, популарни слики од списанија или популарни личности, сето ова може да се најде на Вашиот ѕид.

Рачно сликан Pop Art - Marilyn Monroe, Al Pacino, Beatles, Bob Marley, луксузни автомобили како Porsche, Bentley, Ferrari можат да го красат и Вашиот ѕид! Единствени и квалитетни Pop Art слики се вистинскиот избор за оние кои бараат Pop Art уживање.
Sort by 
Manufacturer  MTFmNmMwO