Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Слики ПЕЈЗАЖИ » Слики на платно ПЕЈСАЖ KR039E11


        

Слики на платно ПЕЈСАЖ KR039E11

модерни слики на платно

 


0x
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBKR039E11
Мотив: пејзаж
Боја: виолетова
1. Изберете димензии 1
Цена without Tax : 550 мкд
Цена including Tax (18 %):
649 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно ПЕЈСАЖ KR039E12
XOBKR039E12
Слики на платно ПЕЈСАЖ KR039E12
Цена 649 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

MGNlMTE2M
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот