Introduction » 1 ДЕЛНИ слики » Слики на платно КУЈНА Панорама KU041E13


        

Слики на платно КУЈНА Панорама KU041E13

модерни слики на платно

 

Availability: 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBKU041E13
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Телефон: 071 / 910 939
1. Изберете димензии 1:
Цена without Tax : 965 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,139 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно КУЈНА KU041E11
XOBKU041E11
Слики на платно КУЈНА KU041E11
Цена 599 мкд
Слики на платно КУЈНА KU041E12
XOBKU041E12
Слики на платно КУЈНА KU041E12
Цена 539 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

ZTFhN2