Introduction » АПСТРАКТНИ слики » Слики на платно АПСТРАКТ AB092E11


        

Слики на платно АПСТРАКТ AB092E11

модерни слики на платно

 

Availability: 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBAB092E11
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Телефон: 071 / 910 939
1. Изберете димензии 1:
2. Изберете стил на сликата:
Цена without Tax : 508 мкд
Цена including Tax (18 %):
599 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно 4-делни АПСТРАКТ AB092E41
XOBAB092E41
Слики на платно 4-делни АПСТРАКТ AB092E41
Цена 2,099 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

NTg1MjM5N