Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » 4 ДЕЛНИ слики » Слики на платно 4-делни АПСТРАКТ AB092E41


        

Слики на платно 4-делни АПСТРАКТ AB092E41

модерни слики на платно

 


0x
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBAB092E41
Мотив: апстракт
Боја: кафеава
Нај комбинации: бело-кафеави
1. Изберете димензии 4
Цена without Tax : 1,948 мкд
Цена including Tax (18 %):
2,299 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно АПСТРАКТ AB092E11
XOBAB092E11
Слики на платно АПСТРАКТ AB092E11
Цена 649 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

NGJjZmZ
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот