Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » РАЧНО СЛИКАНИ СЛИКИ » Рачно сликани слики на платно ГРАДОВИ FB164E1


        

Рачно сликани слики на платно ГРАДОВИ FB164E1

уметнички слики ФАБИО

 

акција


0x
Transparent price history
Достапност: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Код на производот: YOBFB164E1
Мотив: град
Боја: повеќебојна
Нај комбинации: повеќебојни
Изберете димензии
Цена без ДДВ : 6,212 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
7,330 мкд

into the basket:
  ком  

  width=

 

*Кај одредени видови на димензии, изгледот на мотивот на сликата може малку да се разликува

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

OWQ3YWMwZj
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот