Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » - - - кај Вас за 48 часа - - -

Слики, фото тапети и прекривки за кревет- испраќање за 48 часа


ИСПРАЌАЊЕ ВО РОК ОД 48h


Не двоумете се и купете уште ДЕНЕС! Само доколку нарачате во работни дена до 12:00h, Ви испраќаме производи во рок од 48 часа! Со плаќање при превземање, можете да уживате во својата слика, фототапета или прекривка за кревет која моментално ја имаме на залиха.

 

 Ви здодеа долгото чекање и сакате да ги добиете нарачаните производи за само два дена?
Само доколку ја направите нарачката во работен ден до 12:00 часот и во рок од 48 часа, со плаќање со превземање или со уплата на нашиот PayPal профил, можете да уживате во својата печатена слика на ѕид, рачно сликана слика, фототапет за ѕид, ѕиден часовник или прекривка за кревет кои моментално ги имаме на залиха.

Одлучете се уште денес!

Created by the system www.fast-webshop.com

NDY4ZT
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот