Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » - - - кај Вас за 48 часа - - - » Сликани слики - за 24ч

Рачно сликани слики со достава за 96 часа

Ви здодеа долгото чекање и сакате да ги добиете нарачаните производи за само два дена?
Само доколку ја направите нарачката во работен ден до 12:00 часот и во рок од 48 часа, со плаќање при превземање, можете да уживате во својата печатена слика на ѕидрачно сликана сликафототапет за ѕидѕиден часовник или прекривка за кревет кои моментално ги имаме на залиха.

Одлучете се уште денес!


Yjk1Y2ZhYT