Introduction » ФОТО ТАПЕТИ за ѕид » Фототапети за ѕид + лепак за тапети - ЗАЈДИСОНЦЕ FTZS006V152


        

Фототапети за ѕид + лепак за тапети - ЗАЈДИСОНЦЕ FTZS006V152

Попуст за запознавање 30%


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XFTZS006V152
Изберете димензија на фототапетата:
Вообичаена цена 2,149 мкд
Цена without Tax : 1,270 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,499 мкд

into the basket:
  парче  

Фототапети за ѕид - од еден или повеќе делови во зависност од димензиите на фото тапетот. Ѕидни фототапети кои на Вашиот простор ќе му дадат нова димензија. Фото тапетите се произведени од квалитетни материјали и поради своите карактеристики се добро прилагодени на внатрешни услови како што се влага, прашина и слично. Тапети за ѕид за Вашиот стан, куќа или работен простор. Модерни тапети за модерен ентериер!

Упатство за употреба можете да го преземете >ТУКА<.

Во случај на фототапетата да се наоѓа сигурносен бел раб, потребно е истиот да се отстрани пред ставањето на тапетот на ѕид.

 width=

Фототапети - Опис на производот

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

MDljZmU2Y2