Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Ѕидни декорации » ФОТО ТАПЕТИ за ѕид » Фототапети за ѕид Echo and Philosophy - Dan Johannson XFTDJ111V106


        

Фототапети за ѕид Echo and Philosophy - Dan Johannson XFTDJ111V106

модерни фототапети Dan Johannson

 

ново


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Код на производот: XFTDJ111V106
Мотив: геометриски форми
Боја: жолта
Изберете димензија на фототапетата
Цена без ДДВ : 1,119 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
1,320 мкд

into the basket:
  парче  

Ѕидни фото тапети- од еден или повеќе делови во зависност од димензиите на фото тапетот. Ѕидни фото тапети кои на Вашиот простор ќе му дадат нова димензија. Фото тапетите се произведени од квалитетни материјали и поради своите карактеристики се добро прилагодени на внатрешни услови како што се влага, прашина и слично. Тапети за ѕид за Вашиот стан, куќа или работен простор. Модерни тапети за модерен ентериер!

 

Упатството за употреба можете да го превземете на >TУКА<.

 

 width=

Фото тапети - Опис

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

YTUzNThl
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот