Introduction » ФОТОГРАФИИ на платно » Фотографија на платно - ПРАВОАГОЛНИК - разни димензии


        

Фотографија на платно - ПРАВОАГОЛНИК - разни димензии

фотографии на платно

ново

 

Availability: 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBFOTO-O
Бесплатна испорака: За нарачки над 3500 ДЕН
Пон – Пет: 08:00 – 16:00
1. Изберете димензии 1:
2. Изберете стил на сликата:
Цена without Tax : 558 мкд
Цена including Tax (18 %):
659 мкд

into the basket:
  парче  

* Времето на испорака на сликата е од 11-13 работни дена, по одобрување од прегледот и плаќањето на потрошувачот*

Претворете ги своите фотографии, илустрации и графики во слики на платноФотографии на платно, кои можете лесно да ги закачите како ѕидни декорации и со тоа да го украсите Вашиот дом. Ќе Ви изработиме фотографија на платно со висок квалитет на 100% памучно платно кое е поставено на дрвена рамка. Платното е отпорно на УВ зраци, потполно еколошко, без непријатни мириси.

Mожност за изработка во ЦРНО-БЕЛ или SEPIA стил.

ФОТОГРАФИИ НА ПЛАТНО ВО ПОВЕЌЕ ДИМЕНЗИИ И ФОРМАТИ, И 3-ДЕЛНИ И 5-ДЕЛНИ ЗА ЦЕНА ИСТА КАКО И СЛИКИТЕ НА ПЛАТНО.

ДОКОЛКУ НЕ ВИ ОДГОВАРААТ ДИМЕНЗИИТЕ, НАПИШЕТЕ НИ ГИ ПОСАКУВАНИТЕ ДИМЕНЗИИ.

*ВНИМАНИЕ! Изработката на овие специјални слики претставува многу одговорен и внимателен процес за нас, во кој вложуваме многу енергија и љубов. Со оглед на тоа што изработката на производите „по нарачка“ не може да се направи два пати идентично, кон секоја нарачка пристапуваме индивидуално и ја прилагодуваме на секој потрошувач. По вашето задолжително одобрување на графичката работа, мотивот се испраќа директно на печатење. Ваквата нестандардна и по мерка изработена слика е единствена и не е дел од нашата стандардна понуда. Поради тоа, Ве замолуваме за задолжително плаќање однапред на овие нарачки. Би сакале исто да Ве информираме дека со оглед на горенаведената нестандардност и изработка по мерка, ваквите производи не се опфатени со делот од Законот за заштита на потрошувачите, според кој потрошувачот има право да се откаже од нарачката во рок од 14 дена без причина, освен ако постојат технички дефекти на робата.*

*Повеќе информации во врска со минималната резолуција во пиксели и други барања во врска со квалитетот и форматот на фотографијата ќе најдете во нашите Општи услови и правила за работење*

*Во случај на нарачка со повеќе мотиви со исти димензии - сите фотографии можат да бидат спакувани и поставени како .zip или .rar датотека*

 


 

 

 

Views and questions VISITORS

plhOXwtnwevOLePMRay
Barnypok
01.04.2017 06:47
MDEzOWNjM