Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Фотографија на платно - ПАНОРАМА - разни димензии


        

Фотографија на платно - ПАНОРАМА - разни димензии

фотографии на платно

 

ново


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 7 - 10 работни дена
Код на производот: XOBFOTO-P
Мотив: од фотографија
1. Изберете димензии 1
Цена без ДДВ : 856 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
1,010 мкд

into the basket:
  парче  

* Времето на испорака на фотографии на платното е 11 - 14  работни дена по приемот на уплатата. ** Доколку клиентот при правење на нарачката испрати недоволно квалитетна фотографија или е неопходна одредена обработка, корисничкиот сервис мора да побара од клиентот нова фотографија односно да побара потврда од работата на графичарот.

Доколку клиентот не одговори во рок од 5 работни дена, ќе сметаме дека тој се согласува со нашата промена, па затоа ја печатиме и испраќаме сликата. Ако никој не ве контактира - не грижете се, сè е во ред. Наскоро вашата слика ќе биде во вашиот дом :)

Претворете ги своите фотографии, илустрации и графики во слики на платноФотографии на платно, кои можете лесно да ги закачите како ѕидни декорации и со тоа да го украсите Вашиот дом. Ќе Ви изработиме фотографија на платно со висок квалитет на 100% памучно платно кое е поставено на дрвена рамка. Платното е отпорно на УВ зраци, потполно еколошко, без непријатни мириси.

Mожност за изработка во ЦРНО-БЕЛ или SEPIA стил.

ФОТОГРАФИИ НА ПЛАТНО ВО ПОВЕЌЕ ДИМЕНЗИИ И ФОРМАТИ, И 3-ДЕЛНИ И 5-ДЕЛНИ ЗА ЦЕНА ИСТА КАКО И СЛИКИТЕ НА ПЛАТНО.
ДОКОЛКУ НЕ ВИ ОДГОВАРААТ ДИМЕНЗИИТЕ, НАПИШЕТЕ НИ ГИ ПОСАКУВАНИТЕ ДИМЕНЗИИ.

*ВНИМАНИЕ! Изработката на овие специјални слики претставува многу одговорен и внимателен процес за нас, во кој вложуваме многу енергија и љубов. Со оглед на тоа што изработката на производите „по нарачка“ не може да се направи два пати идентично, кон секоја нарачка пристапуваме индивидуално и ја прилагодуваме на секој потрошувач. По вашето задолжително одобрување на графичката работа, мотивот се испраќа директно на печатење. Ваквата нестандардна и по мерка изработена слика е единствена и не е дел од нашата стандардна понуда. Поради тоа, Ве замолуваме за задолжително плаќање однапред на овие нарачки. Би сакале исто да Ве информираме дека со оглед на горенаведената нестандардност и изработка по мерка, ваквите производи не се опфатени со делот од Законот за заштита на потрошувачите, според кој потрошувачот има право да се откаже од нарачката во рок од 14 дена без причина, освен ако постојат технички дефекти на робата.*

*Повеќе информации во врска со минималната резолуција во пиксели и други барања во врска со квалитетот и форматот на фотографијата ќе најдете во нашите Општи услови и правила за работење*

*Во случај на нарачка со повеќе мотиви со исти димензии - сите фотографии можат да бидат спакувани и поставени како .zip или .rar датотека*

 

 

 

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

MmVjN
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот