Introduction » Слики Dan JOHANNSON » Слики » Фотографии на платно POP Art - Dan Johannson XOBFOTO-DJO


        

Фотографии на платно POP Art - Dan Johannson XOBFOTO-DJO

фотографија на платно POP Art / Dan Johannson

 

Availability: 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBFOTO-DJO
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Достава ГРАТИС: За нарачки над 3500мкд
Телефон | Viber: 071 910 939
1. Изберете димензии 1:
Колку луѓе има на сликата:
Цена without Tax : 1,517 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,790 мкд

into the basket:
  парче  

Направете слика на платно од сопствена фотографија, во стилот на Dan Johannson. Доволно е да ни испратите ваша фотографија со добар квалитет и ние ќе ви подготвиме предлог. Штом се согласиме околу конечното решение - производството може да почне.


Конечниот мотив ќе го испечатиме во дигитален квалитет на 100% памучно платно. Потоа платното ќе го поставиме на дрвена рамка, и по страните на рамката така што кога ќе ја поставите фотографијата на платно на ѕидот ќе добиете модерен 3D ефект.


*Внимание: Дадената цена се однесува на портрет за една личност. Ако сте заинтересирани за изработка на семеен портрет, цената е повисока. За повеќе информации околу промената на цената, контактирајте го нашиот кориснички сервис.*


* Рокот за достава на фотографија на платно во POP Art стил / Dan Johannson е 7-10 работни дена откако клиентот ќе го потврди прегледот на примерокот*

 

*ВНИМАНИЕ! Изработката на овие специјални слики претставува многу одговорен и внимателен процес за нас, во кој вложуваме многу енергија и љубов. Со оглед на тоа што изработката на производите „по нарачка“ не може да се направи два пати идентично, кон секоја нарачка пристапуваме индивидуално и ја прилагодуваме на секој потрошувач. По вашето задолжително одобрување на графичката работа, мотивот се испраќа директно на печатење. Ваквата нестандардна и по мерка изработена слика е единствена и не е дел од нашата стандардна понуда. Поради тоа, Ве замолуваме за задолжително плаќање однапред на овие нарачки. Би сакале исто да Ве информираме дека со оглед на горенаведената нестандардност и изработка по мерка, ваквите производи не се опфатени со делот од Законот за заштита на потрошувачите, според кој потрошувачот има право да се откаже од нарачката во рок од 14 дена без причина, освен ако постојат технички дефекти на робата.*

*Повеќе информации во врска со минималната резолуција во пиксели и други барања во врска со квалитетот и форматот на фотографијата ќе најдете во нашите Општи услови и правила за работење*

*Во случај на нарачка со повеќе мотиви со исти димензии - сите фотографии можат да бидат спакувани и поставени како .zip или .rar датотека*

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

ZjI4YWI