Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Pаспродажба % » Златен допир на платно DANCING LEAVES OF THE WIND 60x80 cm


        

Златен допир на платно DANCING LEAVES OF THE WIND 60x80 cm

на залиха

 

акција


0x
Transparent price history
Достапност: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Код на производот: XOBGMDFL001E1-60x80-24h
Вообичаена цена 4,990 мкд
Цена без ДДВ : 2,534 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
2,990 мкд

into the basket:
   

КРАЛСКО ПЛАТНО: 5 совети како да донесете луксузен стил дома

Совршениот новитет што го пробуваме со години. СЕГА конечно е реалност, а ние сме воодушевени да ги претставиме нашите ROYAL CANVAS парчиња кои ќе донесат дома луксузен стил.

Слики на златно платно

Тие не можат да се заменат со жолто мастило испечатено на печатач. Ние го правиме тоа поинаку и работиме со квалитетни, чесно изработени материјали за да им дадеме на вашите ѕидови живот и елеганција што ја заслужувате. Уживајте, ќе биде НЕВЕРОЈАТНО!

Златното платно додава суптилен сјај и луксузен изглед на целокупниот изглед на сликата, издвојувајќи ја од другите ѕидни декорации. Симболизира луксуз и богатство и додава вредност на вашиот дом.

Кои мотиви се најдобри за КРАЛСКО ПЛАТНО?

Апстрактна уметност

Златното платно додава длабок и мистериозен сјај на апстрактните уметнички дела. Интересни комбинации на бои, форми и текстури се манифестираат на златно платно на живописен и софистициран начин.

Портрети и фигури

Златното платно додава допир на достоинство на портретите и фигурите. Златните тонови и играта на светлината и сенките им даваат живот додека ја нагласуваат нивната личност.

Историски и митолошки мотиви

Златото е силно поврзано со историјата и митологијата. Мотивите како што се кралства, богови и херои добиваат уште поголемо влијание и свеченост на златото, создавајќи величествена атмосфера.

Сликарство на природата и пејзажот

Златниот лист носи суптилен и светол сјај на природата и мотивите на пејзажот. Зајдисонце, шумски сцени и други природни елементи се манифестираат на него со елеганција и неверојатна игра на бои.

Симболични и духовни мотиви

Златото често се поврзува со симболика и духовни вредности. Мотивите како што се мандалите, симболите на просперитетот и духовните икони добиваат возвишен и свет карактер на златното платно.

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

M2YxOTlkZ
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот