Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подарок ВАУЧЕР » VINTAGE PARIS - Подарок ВАУЧЕР


        

VINTAGE PARIS - Подарок ВАУЧЕР

слики на ѕид

бесплатна достава


0x

 

Product no.: XVAPDP
Discount coupon can not be used
Изберете вредност на ваучерот:
Цена without Tax : 1,017 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,200 мкд

into the basket:
  парче  

За време на тековната акција од 10% ваучерите се испраќаат исклучиво во електронска форма

Подарок ВАУЧЕР. Мотиви со елементи од волшебниот ПАРИЗ- Ајфеловата кула во прекрасен vintage стил.

Подарок ВАУЧЕРОТ во наведената сума може да се искористи само при интернет купување на www.slikomania.mk. Повеќе информации за условите и начинот на употреба можете да најдете во Општите услови на работа. 

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

YTc0OT