Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Слики TOM LORIS » Уметнички слики The Count of Tuscany / Tom Loris 013A1


        

Уметнички слики The Count of Tuscany / Tom Loris 013A1

Уметнички слики

 

ново


0x
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBTL013A1
Мотив: апстракт
Боја: повеќебојна
Нај комбинации: повеќебојни
Изберете димензии
Цена without Tax : 1,178 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,390 мкд

into the basket:
  парче  

Дозволете си да се нурнете во светот на уметноста!

Дигитална уметност како слика на ѕид за модерен ентериер на станбениот простор или канцеларијата. Безвременски мотиви насликани на платно од 100% памук со најголем квалитет. Високо - квалитетни печатени слики. Еколошки бои без мирис. Платното е поставено на дрвена рамка со дебелина од 2 cm.Еколошки производ изработен од природни материјали.

Ѕидни слики во духот на модерната уметност. Оригинални слики со мотив кој никаде нема да го пронајдете. Слики на ѕид со пешат на прогиналност и креативност. Модерни слики за незаборавно искуство.
Единственост и оригиналност потврдени од бренодт TOM LORIS.

Tom Loris

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

MzYzNzc
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот