Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Слики TOM LORIS » Најголемите МАФИЈАШИ на платно - The Godfather, The Sopranos, Scarface


        

Најголемите МАФИЈАШИ на платно - The Godfather, The Sopranos, Scarface

Слики со мафијаши Marlon Brando, Al Pacino, Robert De Niro

 


3x
Достапност: Во Вашиот дом за 7 - 10 работни дена
Код на производот: XOBTL004I1
Мотив: за мажи
Боја: црна
Нај комбинации: црно-бело
Изберете димензии
Цена без ДДВ : 1,492 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
1,760 мкд

into the basket:
  парче  

Дозволете си да се нурнете во светот на уметноста!

Дигитална уметност како слика на ѕид за модерен ентериер на станбениот простор или канцеларијата. Безвременски мотиви насликани на платно од 100% памук со најголем квалитет. Високо - квалитетни печатени слики. Еколошки бои без мирис. Платното е поставено на дрвена рамка со дебелина од 2 cm.Еколошки производ изработен од природни материјали.

Ѕидни слики во духот на модерната уметност. Оригинални слики со мотив кој никаде нема да го пронајдете. Слики на ѕид со пешат на прогиналност и креативност. Модерни слики за незаборавно искуство.
Единственост и оригиналност потврдени од бренодт TOM LORIS.

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

NzA4NThh
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот