Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Слики TOM LORIS » Уметнички слики Four SEASONS / Tom Loris 004N4


        

Уметнички слики Four SEASONS / Tom Loris 004N4

Уметнички слики

 

ново


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 7 - 10 работни дена
Код на производот: XOBTL004N4
Мотив: дрва
Боја: повеќебојна
Нај комбинации: повеќебојни
Изберете димензии
Цена без ДДВ : 4,475 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
5,280 мкд

into the basket:
  парче  

Дозволете си да се нурнете во светот на уметноста!

Дигитална уметност како слика на ѕид за модерен ентериер на станбениот простор или канцеларијата. Безвременски мотиви насликани на платно од 100% памук со најголем квалитет. Високо - квалитетни печатени слики. Еколошки бои без мирис. Платното е поставено на дрвена рамка со дебелина од 2 cm.Еколошки производ изработен од природни материјали.

Ѕидни слики во духот на модерната уметност. Оригинални слики со мотив кој никаде нема да го пронајдете. Слики на ѕид со пешат на прогиналност и креативност. Модерни слики за незаборавно искуство.
Единственост и оригиналност потврдени од бренодт TOM LORIS.

Tom Loris

Views and questions VISITORS

BradleyDAuch
BradleyDAuch
23.06.2017 22:48

Created by the system www.fast-webshop.com

YzcwNTIw
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот