Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » РЕПРОДУКЦИИ » Слики на платно ВИТРУВИНТСКИ ЧОВЕК - Leonаrdo Da Vinci


        

Слики на платно ВИТРУВИНТСКИ ЧОВЕК - Leonаrdo Da Vinci

репродукција 100x70 cm

 

ново


0x
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBREP167
Мотив: репродукција на уметници
Боја: повеќебојна
Нај комбинации: повеќебојни
Изберете димензии на реплика
Цена without Tax : 2,440 мкд
Цена including Tax (18 %):
2,879 мкд

into the basket:
  парче  

Репродукции на платно со висок квалитет со реалистични мотиви.

Модерни слики за модерни станови и модерен ентериер. Мотиви печатени на квалитетно платно, во дигитален квалитет, кое е поставено на дрвена рамка.

Еколошки производ без мириси.

Декорации на ѕид, кои едноставно Ве инспирираат.

 

 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

MTdhMT
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот