Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Слики Dan JOHANNSON » Слики на платно Vision - Dan Johannson XOBDJ036E1


        

Слики на платно Vision - Dan Johannson XOBDJ036E1

модерни слики Dan Johannson

 

ново


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 7 - 10 работни дена
Код на производот: XOBDJ036E1
Мотив: Dan Johannson
Боја: повеќебојна
Нај комбинации: повеќебојни
1. Изберете димензии 1
Цена без ДДВ : 754 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
890 мкд

into the basket:
  парче  

 

Слики на платно по лиценца и дизајн на светски познатиот уметник Dan Johannson-сега се достапни во највисоките резолуции и различни димензии.

 

Модерни слики за ѕид во кои се вкрстуваат уметничката страст, искуство, знаење и почитување на традицијата преточени во мансарда стил ,се совршени за уредување на домот. Сето ова е пренесено на сликарско платно во оригинална комбинација на боите- инспирирано од патувањата и личните искуства.

 

Сликата е отпечатена со дигитален принт на платно а потоа е поставена на дрвена рамка и околу страните на рамката со што сликата на платно добива 3D ефект.

 

Произведено во EU од природни материјали, кои на овој производ му даваат посебна вредност и квалитет.За производството е користена технологија на без мирисно дигитално печатење на платно.

 

 

 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

ZjRkN
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот