Introduction » Слики Dan JOHANNSON » Слики » Слики на платно The Suspicious Depth - Dan Johannson XOBDJ109E4


        

Слики на платно The Suspicious Depth - Dan Johannson XOBDJ109E4

модерни слики Dan Johannson

ново

 

Availability: 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBDJ109E4
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Достава ГРАТИС: За нарачки над 3500мкд
Телефон | Viber: 071 910 939
1. Изберете димензии 4:
Цена without Tax : 1,525 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,799 мкд

into the basket:
  парче  

 

Слика на платно со мотиви од светски познатиот уметник Dan Johannson сега достапна во повеќе димензии, по највисоки стандарди за квалитет.


Модерни слики кои во Вашиот дом ќе го внесат духот на традицијата и искуството во модерен мансарда стил. Со неверојатни бои и мотиви инспирирани од патувањата и личните искуства.


Сликата е дигитално печатена и поставена на рамка. Платното ја прекрива рамката и од страните и така Ви обезбедува незаборавен 3D ефект.

 


Произведено во ЕУ од природни материјали, кои на овој производ му додаваат посебна вредност и квалитет. За производство е користена технологија на без мирисно дигитално печатење на платно.


 

 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

ODJkNmVmM