Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Слики со текст » Слики на платно со текст TEX013O1


        

Слики на платно со текст TEX013O1

слики на платно - декорација на ѕид


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XOBTEX043O1
1. Изберете димензии 1:
Цена without Tax : 508 мкд
Цена including Tax (18 %):
599 мкд

into the basket:
  парче  

Слика на платно со реалистично прикажан мотив во висока резолуција, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

M2QzYT