Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Слики ПЕЈЗАЖИ » Слики на платно ПЛАЖИ PL010E11


        

Слики на платно ПЛАЖИ PL010E11

модерни слики на платно

 


0x
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBPL010E11
Мотив: природа
Боја: сина
1. Изберете димензии 1
Цена without Tax : 550 мкд
Цена including Tax (18 %):
649 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно 5-делни ПЛАЖИ PL010E50
XOBPL010E50
Слики на платно 5-делни ПЛАЖИ PL010E50
Цена 2,769 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

ODVkNj
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот