Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » 1 ДЕЛНИ слики » Слики на платно ПЕЈСАЖ Панорама KR026E13


        

Слики на платно ПЕЈСАЖ Панорама KR026E13

модерни слики на платно


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XOBKR026E13
1. Изберете димензии 1:
Цена without Tax : 719 мкд
Цена including Tax (18 %):
849 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно ПЕЈСАЖ KR026E11
XOBKR026E11
Слики на платно ПЕЈСАЖ KR026E11
Цена 449 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

NWQyY2Y