Introduction » Слики ПЕЈЗАЖИ » Слики на платно ПЕЈСАЖ KR027E11


        

Слики на платно ПЕЈСАЖ KR027E11

модерни слики на платно

 

Availability: 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBKR027E11
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Телефон: 071 / 910 939
1. Изберете димензии 1:
2. Изберете стил на сликата:
Цена without Tax : 508 мкд
Цена including Tax (18 %):
599 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно 5-делни ПЕЈСАЖ KR027E50
XOBKR027E50
Слики на платно 5-делни ПЕЈСАЖ KR027E50
Цена 2,519 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

N2FhYjY4MT