Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Слики за КУЈНА » Слики на платно КУЈНА KU056E11


        

Слики на платно КУЈНА KU056E11

модерни слики на платно

 


0x
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBKU056E11
Мотив: кујна
Боја: црвена
Нај комбинации: жолто-кафеаво-портокалова
1. Изберете димензии 1
Цена without Tax : 576 мкд
Цена including Tax (18 %):
680 мкд

into the basket:
  парче  

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

ZmNkOWJiYj
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот