Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Модерен ентериер » Кафеави Слики » Слики на платно Journey and Formation - Dan Johannson DJ003E1


        

Слики на платно Journey and Formation - Dan Johannson DJ003E1

декорација на ѕид

 

ново акција


0x
Transparent price history
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBDJ003E1
1. Изберете димензии 1
Цена without Tax : 653 мкд
Цена including Tax (18 %):
770 мкд

into the basket:
  парче  

Слики на платно по лиценца и дизајн на светски познатиот уметник Dan Johannson-сега се достапни во највисоките резолуции и различни димензии.


Модерни слики за ѕид во кои се вкрстуваат уметничката страст, искуство, знаење и почитување на традицијата преточени во мансарда стил ,се совршени за уредување на домот. Сето ова е пренесено на сликарско платно во оригинална комбинација на боите- инспирирано од патувањата и личните искуства.


Сликата е отпечатена со дигитален принт на платно а потоа е поставена на дрвена рамка и околу страните на рамката со што сликата на платно добива 3D ефект.


Произведено во EU од природни материјали, кои на овој производ му даваат посебна вредност и квалитет.За производството е користена технологија на без мирисно дигитално печатење на платно.

 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

MTUyZGE
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот