Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » 1 ДЕЛНИ слики » Слики на платно ИНСПИРАЦИЈА IN035E12


        

Слики на платно ИНСПИРАЦИЈА IN035E12

модерни слики на платно

 


0x
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBIN035E12
Мотив: апстракт
Боја: сина
Нај комбинации: бело-сино-сиво
1. Изберете димензии 1
Цена without Tax : 576 мкд
Цена including Tax (18 %):
680 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно ИНСПИРАЦИЈА IN035E11
XOBIN035E11
Слики на платно ИНСПИРАЦИЈА IN035E11
Цена 680 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

ZTUxMDcyM
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот