Introduction » РЕПРОДУКЦИИ » Слики на платно GIRL SLEEPING – Tamara de Lempicka


        

Слики на платно GIRL SLEEPING – Tamara de Lempicka

репродукција 60x50 cm

 

Availability: 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBREP061
Бесплатна испорака: За нарачки над 3500 ДЕН
Пон – Пет: 08:00 – 16:00
Изберете димензии на реплика:
Цена without Tax : 1,016 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,199 мкд

into the basket:
  парче  

Репродукции на платно со висок квалитет со реалистични мотиви.

Модерни слики за модерни станови и модерен ентериер. Мотиви печатени на квалитетно платно, во дигитален квалитет, кое е поставено на дрвена рамка.

Еколошки производ без мириси.

Декорации на ѕид, кои едноставно Ве инспирираат.

 

 width=

 

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

MzdhY