Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Слики Dan JOHANNSON » Слики » Слики на платно Embarrassed Judas - Dan Johannson XOBDJ125E3


        

Слики на платно Embarrassed Judas - Dan Johannson XOBDJ125E3

модерни слики Dan Johannson

 

ново


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 7 - 10 работни дена
Код на производот: XOBDJ125E3
Мотив: Dan Johannson
Боја: зелена
1. Изберете димензии 3
Цена без ДДВ : 1,754 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
2,070 мкд

into the basket:
  парче  

 

Слика на платно со мотиви од светски познатиот уметник Dan Johannson сега достапна во повеќе димензии, по највисоки стандарди за квалитет.


Модерни слики кои во Вашиот дом ќе го внесат духот на традицијата и искуството во модерен мансарда стил. Со неверојатни бои и мотиви инспирирани од патувањата и личните искуства.


Сликата е дигитално печатена и поставена на рамка. Платното ја прекрива рамката и од страните и така Ви обезбедува незаборавен 3D ефект.

 


Произведено во ЕУ од природни материјали, кои на овој производ му додаваат посебна вредност и квалитет. За производство е користена технологија на без мирисно дигитално печатење на платно.


 

 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

NTMxY
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот