Introduction » 1 ДЕЛНИ слики » Слики на платно ДРВЈА ST007E12


        

Слики на платно ДРВЈА ST007E12

модерни слики на платно

 

Availability: 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBST007E12
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Телефон: 071 / 910 939
1. Изберете димензии 1:
Цена without Tax : 457 мкд
Цена including Tax (18 %):
539 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно ДРВЈА Панорама ST007E13
XOBST007E13
Слики на платно ДРВЈА Панорама ST007E13
Цена 1,139 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

MzBjN