Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » 1 ДЕЛНИ слики » Слики на платно ДРВЈА ST002E12


        

Слики на платно ДРВЈА ST002E12

модерни слики на платно


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBST002E12
1. Изберете димензии 1:
Цена without Tax : 381 мкд
Цена including Tax (18 %):
449 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно ДРВЈА ST002E11
XOBST002E11
Слики на платно ДРВЈА ST002E11
Цена 449 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

MjhlY2Q