Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » 1 ДЕЛНИ слики » Слики на платно ДРВЈА Панорама ST022E13


        

Слики на платно ДРВЈА Панорама ST022E13

модерни слики на платно

 


0x
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBST022E13
Мотив: дрва
Боја: жолта
Нај комбинации: жолто-кафеаво-портокалова
1. Изберете димензии 1
Цена without Tax : 754 мкд
Цена including Tax (18 %):
890 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно ДРВЈА ST022E11
XOBST022E11
Слики на платно ДРВЈА ST022E11
Цена 470 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

MmE1MTNiZ
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот