Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Слики ЦВЕЌЕ » Слики на платно ЦВЕЌЕ XOBKV135E11


        

Слики на платно ЦВЕЌЕ XOBKV135E11

модерни слики на платно

 


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 7 - 10 работни дена
Код на производот: XOBKV135E11
Мотив: цвеќиња
Боја: виолетова
1. Изберете димензии 1
Цена без ДДВ : 610 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
720 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Код на производот / Goods name:
 
Цена:
Слики на платно 3-делни ЦВЕЌЕ XOBKV135E30
XOBKV135E30
Слики на платно 3-делни ЦВЕЌЕ XOBKV135E30
Цена 2,390 мкд
Слики на платно 5-делни ЦВЕЌЕ XOBKV135E50
XOBKV135E50
Слики на платно 5-делни ЦВЕЌЕ XOBKV135E50
Цена 3,370 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

NGM4NmEx
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот