Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » 1 ДЕЛНИ слики » Слики на платно ЦВЕЌЕ Панорама KV038E13


        

Слики на платно ЦВЕЌЕ Панорама KV038E13

модерни слики на платно

 


0x
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBKV038E13
Мотив: цвеќиња
Боја: кафеава
Нај комбинации: жолто-кафеаво-портокалова
1. Изберете димензии 1
Цена without Tax : 1,110 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,310 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно ЦВЕЌЕ KV038E11
XOBKV038E11
Слики на платно ЦВЕЌЕ KV038E11
Цена 680 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

NTU4Y
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот