Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » АПСТРАКТНИ слики » Слики на платно АПСТРАКТ AB084E11


        

Слики на платно АПСТРАКТ AB084E11

модерни слики на платно

 


0x
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBAB084E11
Мотив: апстракт
Боја: црна
Нај комбинации: црно-бело
1. Изберете димензии 1
Цена without Tax : 550 мкд
Цена including Tax (18 %):
649 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно АПСТРАКТ AB084E12
XOBAB084E12
Слики на платно АПСТРАКТ AB084E12
Цена 649 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

NGE4OTNhO
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот