Introduction » 5 ДЕЛНИ слики » Слики на платно 5-делни ЦВЕЌЕ XOBKV120E50


        

Слики на платно 5-делни ЦВЕЌЕ XOBKV120E50

модерни слики на платно

 

Availability: 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBKV120E50
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Телефон: 071 / 910 939
1. Изберете димензии 5:
Цена without Tax : 2,135 мкд
Цена including Tax (18 %):
2,519 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно ЦВЕЌЕ ЛАЛЕ XOBKV120E11
XOBKV120E11
Слики на платно ЦВЕЌЕ ЛАЛЕ XOBKV120E11
Цена 599 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

MDFjYjk1