Introduction » 4 ДЕЛНИ слики » Слики на платно 4-делни ГРАДОВИ - NEW YORK ME117E40


        

Слики на платно 4-делни ГРАДОВИ - NEW YORK ME117E40

модерни слики на платно

 

Availability: 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBME117E40
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Телефон: 071 / 910 939
1. Изберете димензии 4:
2. Изберете стил на сликата:
Цена without Tax : 1,779 мкд
Цена including Tax (18 %):
2,099 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

YmQ5Y2Vm