Introduction » 4 ДЕЛНИ слики » Слики на платно 4-делни АПСТРАКТ AB091E40


        

Слики на платно 4-делни АПСТРАКТ AB091E40

модерни слики на платно

 

Availability: 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBAB091E40
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Телефон: 071 / 910 939
1. Изберете димензии 4:
2. Изберете стил на сликата:
Цена without Tax : 1,779 мкд
Цена including Tax (18 %):
2,099 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно АПСТРАКТ AB091E11
XOBAB091E11
Слики на платно АПСТРАКТ AB091E11
Цена 599 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Mjc4Yzh